KOLĘDA 2018

Data
Dzień
I Kapłan
II Kapłan
III Kapłan
IV Kapłan
V Kapłan
VI Kapłan
02.01 Wtorek Zabrzańska 14, 12, Zabrzańska 18,16 Zabrzańska 11, 22, 20 Zabrzańska 24
03.01 Środa Zabrzańska 26 Wyzwolenia 99, 101, 103 Wyzwolenia 95 Wyzwolenia 93
04.01 Czwartek Wyzwolenia 78, 80 Wyzwolenia, ,76, 82, 84 Wyzwolenia 68, 70, 72 Wyzwolenia 97
05.01 Piątek Wyzwolenia 62, 64, 66 Wyzwolenia 56, 58, 60, Wyzwolenia 50,52, 54 Wyzwolenia 44,46,48 Wyzwolenia 38, 40,42 Wyzwolenia 32,34,36
06.01 Sobota Wyzwolenia 107 Wyzwolenia 107b, 107a Wyzwolenia 26,28,30 Wyzwolenia 20, 22, 24 Wyzwolenia 12f , 14, 16, 18 Wyzwolenia 12b,  12c, 12d, 12e
07.01 Niedziela Wyzwolenia 10c,  10d, 12, 12a Wyzwolenia 8a, 8b,10a, 10b Wyzwolenia 2d ,6,6a, 6b, Wyzwolenia 8, 2c, Wyzwolenia 113, 2a, KAZANIA
08.01 Poniedziałek Wyzwolenia 109 Pomorska 8 Wyzwolenia 111 Wyzwolenia 115 Wyzwolenia 117, 2b Pomorska 6
09.01 Wtorek Pomorska 2 Pomorska 4 Pomorska 12 Pomorska 10 Pomorska  29, 27, 25, 23
10.01 Środa Pomorska 11 Pomorska 19 Pomorska 9 Mochnackiego 29 Pomorska 21  
11.01 Czwartek Pomorska 17 Mochnackiego 15,17,19 Mochnackiego 3, 5, 7 Wyzwolenia 105
12.01 Piątek Pomorska 13 Pomorska 15 Mochnackiego 9,11,13 Mochnackiego 23, 25,27

 

Mochnackiego 51a, 51b,

Mochnackiego Domki

13.01 Sobota Dywizji Kość.
Mochnackiego 21
Mochnackiego 31, 33,35 Mochnackiego 37, 1a, 1 Mochnackiego 39, 41, 43, Mochnackiego 45,47,49
14.01 Niedziela Nowakowskiego 11

 

Nowakowskiego 2,4,6 Nowakowskiego 8, 10, 12 Zabrzańska 48
15.01 Poniedziałek Nowakowskiego 7,9 Nowakowskiego 1,3,5 Zabrzańska 44 Zabrzańska 46 Zabrzańska 50
16.01 Wtorek Zabrzańska 52 Zabrzańska 42 Zabrzańska 43, 41, 39,37, 35 Domki

Karpacka 6, 6a

17.01 Środa Podhalańska 16, 18, 20 Podhalańska 10, 12, 14 Podhalańska 2,4,6 Zielna 25a, 25
18.01 Czwartek Podhalańska 36, 38, 40, Podhalańska 8 Podhalańska  24, 26, 28
19.01 Piątek Podhalańska 30, 32, 34 Podhalańska 42, 44 Wróblewskiego 25, 20 Wróblewskiego 19, 21, 23
20.01 Sobota Podhalańska 22

 

Wróblewskiego 13, 15, 17 Wróblewskiego 7, 9, 11 Wróblewskiego 1,3,5
21.01 Niedziela

PARAFIALNE KOLĘDOWANIE I OPŁATEK WSPÓLNOT PARAFIALNYCH

22.01 Poniedziałek Wróblewskiego 2,4,6 Wróblewskiego 8, 10, 12 Wróblewskiego 14,16, 18 Karpacka 8,4
23.01 Wtorek Łabędzie parzyste

Srebrna

Karpacka 8b,  8a Łabędzie nieparzyste

Golfowa

24.01 Środa

KOLĘDA DODATKOWA