Komunikaty duszpasterskie na I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

 1. Gorąco zapraszamy do udziału w piątkowych Drogach Krzyżowych dla dzieci i młodzieży o godzinie 16.30, dla dorosłych o 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 16.00.
 2. W poniedziałek o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
 3. We wtorek i czwartek o godzinie 18.30 w kościele górnym próba dla młodzieży bierzmowanej.
 4. We wtorek o godzinie 19.00 w kościele dolnym spotkanie dla klas VI i VII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 5. Bóg zapłać za założone ofiary na akcję Pączek dla Afryki w kwocie 900zł. Wraz z pieniędzmi uzbieranymi w szkole udało się opłacić 4000 posiłków dla dzieci w Afryce.
 6. Przypominamy dzieciom o sobotniej świetlicy. Od tego roku Stowarzyszenie Odkrywka prowadzi również świetlicę we wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00 w budynku Gimnazjum nr 7. Gorąco zachęcamy do udziału.
 7. Prosimy aby osoba, która zamawiała mszę św. w niedzielę 25.02 (czyli za tydzień) na godzinę 9.30, zgłosiła się do kancelarii lub zakrystii w celu uzupełnienia intencji.
 8. Polecamy prasę katolicką : ” Gość Niedzielny”, mały Gość oraz biuletyn parafialny .
 9. Na stoliku pod chórem znajdują się broszurki informujące o możliwości przekazania 1% podatku dla naszych Parafian Katarzyny Rzeszowskiej, Karola Kotula oraz Damiana Ługowskiego.
 10. W minionym tygodniu zmarli nasi Parafianie Krzysztof Krzeszowski z ulicy Pomorskiej 15, Teresa Paczos z ulicy Pomorskiej 4 oraz Henryk Jamka z ulicy Podhalańskiej 8. W ich intencji odmówmy wspólnie: Wieczny odpoczynek.
 11. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy owocnego i pełnego zadumy przeżywania czasu Wielkiego Postu. Niech krzyż Chrystusa będzie dla nas znakiem zwycięstwa na grzechem i śmiercią.
Website Malware Scan