Komunikaty duszpasterskie na XII niedzielę zwykłą

 1.  Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwie czerwcowym do NSPJ od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz.18.00.
 2. W dzisiejszą niedzielę oficjalnie żegnamy ks, Stanisława Szklarczyka CR , który decyzją Ojca Prowincjała i jego Rady zostaje skierowany jako V-ce Rektor do pracy w Wyższym Seminarium Duchownym Zmartwychwstańców w Krakowie. Dziękując Ojcu Stanisławowi za 4 lata pracy duszpasterskiej w naszej parafii życzymy Mu wielu łask Bożych w pracy wychowawczej.
 3. Od przyszłej niedzieli 2 lipca obowiązuje wakacyjny plan Mszy św. w niedzielę o godz.8.00. 10.30. oraz 17.00. W tygodniu Msze św. o godz.7.00. oraz 18.00.
 4. W czwartek Uroczystość św. Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji, tego dnia Msze św. o 7.00, 9.00 i 17.00
 5. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo o godzinie 17.20 , o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca Ojców i Matek.
 6. Przypominamy , że otwarta jest księga intencji Mszy św. na 2018 r.
 7. W miesiącach lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i środy od godz.15.00.do 17.00. w piątki kancelaria jest nieczynna, W sprawach pilnych prosimy o kontakt.
 8. Serdeczne Bóg zapłać dzieciom , młodzieży i dorosłym za udział w procesjach eucharystycznych w czasie oktawy Bożego Ciała.
 9. Bóg Zapłać za złożone ofiary na kolektę gospodarczą w kwocie 7810 zł.
 10. Polecamy prasę katolicką ” Gość Niedzielny” , dla dzieci i młodzieży ” Mały Gość” oraz biuletyn parafialny
 11. W minionym tygodniu zmarła parafianka Halina Braumberger z ulicy Wyzwolenia 96. W jej intencji odmówmy: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 12. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu pracy a dzieciom , młodzieży i dorosłym udanych i bezpiecznych wakacji i urlopów. Szczęść Boże !!!